Kategorie

BEZPEČNÝ NÁKUP

KNIŽNÍ SERIÁL ZDARMA

Kniha zdarma

Knižní seriál nejen o zelených potravinách zdarma

Více informací

Nejprodávanější

Proč u nás rádi nakupujete

Vyznáme se v sortimentu
Máme pouze to nejkvalitnější
Náš obchod se zaměřuje pouze na to nejkvalitnější, co na trhu existuje. Naše krédo je "kvalita na 1. místě". U nás máte záruku, že cokoli nakoupíte, vše bude superkvalitní.
Produkty máme vyzkoušené na sobě
Všechny produkty, které nabízíme sami konzumujeme. To je základ - znát sortiment na vlastní kůži.
Naše práce nás baví
Jelikož i ta nejjednodušší práce se zdá být složitá a ve finále je špatně odvedená, v případě že Vás nenaplňuje. A proto my děláme pouze tu práci, která nás baví. Následně pak vše vypadá snadno, práce utíká a máme výsledky, které zejména oceníte Vy - zákazníci. A protože chceme, abyste byly spokojeni, práci děláme s radostí.
Rychlá a pohodlná doprava
Poštovné zdarma od 1200 Kč
To, že u nás najdete nízké ceny poštovného už víte. Ale u nás navíc máte při nákupu od 1200 Kč dopravu zcela zdarma. A jako bonus od 5. nákupu máte dopravu zdarma na POŘÁD! Platíme ji za Vám my. Tzn. že zboží máte levnější než v klasickém krámku a navíc nemusíte nikam dojíždět.
Vyberte si přepravce dle Vašeho gusta
Volnost a svoboda. To jsou jedny z nejdůležitějších potřeb člověka. A u nás máte volnosti haba děj. Můžete si vybrat mezi přepravou kurýrem, Českou poštou či osobním odběrem na 300 místech v České a Slovenské republice. Vyberte si přepravce podle Vašeho uvážení.
Osobní odběr na 300 místech v ČR a SR
Preferujete osobní odběr místo doručení na poštu či domu a neradi někam dojíždíte? U nás si můžete vybrat ze 300 míst, kde si zboží můžete vyzvednou osobně. Jsou v každém větším a řadě malých měst po celé ČR a SR. Odběrné místo máte takřka pár kroků od domova.
Garance spokojenosti
Prodloužená lhůta na vrácení
Zakoupili jste si zboží a zjistili jste, že jste hledali něco jiného? A to po 70 dnech? Nic se neděje. U nás ne! My Vám totiž garantujeme 70 dnů na vrácení neporušeného zboží zpět k nám. Jak jednoduché
Bezpečná platba
Pakliže chcete zaplatit platební kartou, můžete být naprosto v bezpečí a pohodě. Naše platební brána je šifrovaná, chráněná, kontrolovaná a bráněna proti všech možným i nemožným útokům. Nemůže se tedy stát, že by se Vaše peníze doručily kam nemají či byly jinak zneužity.
100% spokojených zákazníků
Jelikož my si Vás velice vážíme, jsme rádi, že si vážíte i Vy nás. Máme totiž 100% zákaznickou spokojenost s nákupem. Ale nebojte. Neusneme na vavřínech ani nikde jinde. Právě naopak. To nás ještě více motivuje k tomu, abychom zlepšovali naše služby i sortiment a Vy jste s námi byli ještě více spokojeni.